26 באוקטובר 2010

mix & Match


היום בחרתי לערבב חורף עם קיץ ולהשתעשע עם מספר צבעים. השמלה, שנקנתה ומזוהה עם החורף שעבר, התחברה לה לפריטים וורודים ותכולים שנקנו בקיץ האחרון.
אדום משובץ, ורוד בייבי וטורקיז- לא נשמע כמו שילוב שגרתי שכל אחת מאיתנו תרוץ לאמץ,  אבל בעיניי, התוצאה יצאה מעניינת, תשפטו בעצמכם.
למעשה, הייתה זו מעין מסיבת סיום עונה קטנה לפריטי קיץ אהובים שלי שלא הספקתי לנצל מספיק (נו באמת, איך אפשר להגיע אל הכל כשקונים כ"כ הרבה?..). 
פשפשו גם אתן בארון הבגדים והנעליים ואולי תמצאו שם פריטים שיציפו אתכם בגעגועים לקיץ מיד עם בואו של הגשם הראשון..
שיהיה המשך שבוע נפלא!שמלה: רנואר (חורף 2009), חולצה:שוק בצלאל, תיק וחגורה: טופ טן,נעליים: מנגו, סיכות שיער: הכנתי בעצמי.
התמונות צולמו בבית ליסין. תודה לעודדי!

16 באוקטובר 2010

Go Blue

תמיד אהבתי את הצבע הכחול בבגדים. יש בו משהו אצילי ועמוק גם יחד. לא סתם בני המלוכה בחרו בעבר להתהדר במלבושים בצבע זה, ואגב, דמם היה מכונה "דם כחול" בגלל שהם לא נחשפו מספיק לשמש (כעובדי הכפיים..), ודמם נראה כחול מבעד לעורם.
לאחרונה, גיליתי שאין לי מספיק כחולים בארון, והתחלתי לתקן את העוולה במיידית. האאוטפיט הנוכחי- הינו אבן דרך שנייה במסע זה (את הראשונה, תראו בפוסט אחר).
כבר כתבתי (פה) על כוחם המרפא של הצבעים, ולאחר תחקיר קטן בגוגל התחוור לי, למה דווקא כחול, ולמה דווקא עכשיו.
אני לא מאמינה גדולה בתורת המיסטיקה, אבל לא יכולתי להישאר אדישה למפרט התגובות שהצבע הכחול מייצר (מכאן):
  • מראה ביטוי כללי- מצנן
  • תגובה רגשית- שוחר שלום ושקט, שלווה, בדידות והתבודדות.
  • תגובה מנטלית- מהורהר, מעמיק, מתחשב ומתוכנן. נטייה להתבוננות פנימית.
נכון להיום, זה מתאים לי. פשוט כך.
אולי בחודש הבא, יהיה צבע אחר... ואולי לא...

שבוע מקסים לכולם!


 אני לובשת: חולצה- TNT (עודפים), חצאית- קסטרו (עודפים), נעלים- טו גו (שנה שעברה), גרביים- סופר פארם, תיק- טופ טן (מתנה מטלי).


וכמובן הצלמת המהממת שלי- אושרת קרן. תודה!!

7 באוקטובר 2010

Lollipop

 


השבוע נשאלתי להגדרת סגנון הלבוש שלי. התשובה היתה מהירה: סגנון אקלקטי, קרי: לקטני- זה הלקוח ממספר מקורות שונים.
למצב הרוח שלי יש השפעה ניכרת על ההחלטה באיזה סגנון להתלבש בכל יום, כמו גם לשדר אותו ארצה להעביר וליעד אליו אני הולכת. אני שואבת השראה ורעיונות ממקורות רבים ושונים כגון: מגזין או בלוג אופנה, סרט שאהבתי, מזג אוויר, אופנת רחוב ואפילו משירים, מילים וביטויים מעניינים. תוכלו לתפוס אותי באותו שבוע לבושה כתלמידת תיכון, גברת מגונדרת או כדמות שיצאה הרגע מסרט של שנות ה60 (לא באותו היום כמובן..). זה אולי נשמע לחלקכם כמו סוג של הפרעת אישיות, אבל אני דווקא קוראת לזה אישיות מגוונת. אני מאמינה, כי בכל אחת מאיתנו מסתתרות משאלות כמוסות להרגיש ולחוות חוויות אחרות, שונות ולא שגרתיות, ובעזרת הבגדים אפשר קצת להגשים אותם- אז למה לא בעצם?
אז היום, קמתי במצב רוח טוב, צבעוני ומתוק (יש מצב רוח מתוק!) - ממש כמו סוכריה על מקל. כך גם בחרתי להתלבש.
שיהיה סופ"ש מתוק לכולם!

 
חולצה: מסתם חנות +הוספה שלי של צווארון התחרה, עגילים: קסטרו, חצאית תחרה: רנואר, נעליים: טו גו (ישנות), גרביים: חנות דראג סטור בשכונה.
התמונות צולמו בגן הלאומי בקיסריה, תודה לעודד על הצילומים!