14 בדצמבר 2010

אסימטרי זה טוב או רע ? Is Asymmetric good or badהשבוע הייתי בסרט "לאכול, להתפלל, לאהוב" שהשאיר אותי עם הרבה נקודות למחשבה (מומלץ!).
משפט אחד במיוחד המשיך להדהד בראשי זמן רב אחרי הסרט, משפט אותו אמר המרפא ההודי לג'וליה רוברטס אחרי שנפרדה מאהובה, בעקבות חששותיה לאבד את שיווי המשקל הפנימי שלה, עליו "עבדה" כל הסרט:
 "איבוד האיזון הפנימי בעקבות התאהבות, למעשה, הוא ששומר על האיזון שבחיים". 
שיננתי שוב ושוב את המשפט בניסיון להבין את פשרו ולתת לו פרשנות אישית.
אנחנו כל הזמן רוצים לשמור על השגרה, לעשות את הדברים הנכונים, חושבים "בתוך הקופסא" ומעדיפים את המוכר והידוע. כמעט כולנו מפחדים משינוי ורואים בו קושי שעדיף להימנע ממנו, כזה שמפר את האיזון שלנו.
אך אם נתבונן קצת אחרת על החיים, ננסה לשבור מידי פעם את השגרה, נחשוב יותר "מחוץ לקופסא" ונתייחס לקושי כאל אתגר והזדמנות, נגלה כי חיינו הופכים למעניינים יותר ואף מצעידים אותנו קדימה ופנימה, לתוך מחוזות נסתרים בתוכנו.
כידוע, אדם מדבר מהרהורי ליבו, ובימים אלה אני נמצאת בתחילתה של דרך חדשה בתחום הקריירה.
אין זה מקרי, כי בדיוק עכשיו החלטתי להתחדש בתספורת אסימטרית שמצד אחד מפרה את האיזון בפנים אבל מצד שני, שומרת על האיזון שלי בחיים....
שיהיה לכולנו המשך שבוע מדהים וחורפי!
שלכם, לירז

אני לובשת: שמלה- גולף (שנה שעברה), חגורה- שוק הכרמל, נעליים-קו האופנה, עפולה, תספורת: אבי מזלתרים, מעצב שיער וכלות, עפולה.
תודה לאושרת על הצילומים!


5 תגובות:

 1. יקירתי- בהצלחה בדרכך החדשה,אין לי ספק שלכל מקום אליו תלכי תקצרי הצלחה, תפיצי שמחה ואור, תשגשגי ותפילי את כולם בקסם המיוחד לך...

  התספורת מוצלחת במיוחד ומאוד מחמיאה :-)
  אהבתי והתחברתי את שכתבת על האיזון בחיים...

  השמלה שונה ומאוד מאתגרת
  נראה כאילו הוספת תחתית- זה מחובר?
  אם כן- אכן מתאים לך לבחור משהו כל כך מיוחד.
  וכמובן שפריקית נעליים שכמותי אהבה במיוחד את הנעליים....
  שבוע טוב....

  השבמחק
 2. ושכחת משקפיים מהממות של FEREE מעצב על מהמם כמעט כמוך

  השבמחק
 3. היי לירז, את נראית מהמם בתספורת החדשה, קוראים לזה קארה א-לה-פרנסאז, קארה צרפתי. זה מאד מיוחד. האואטפיט ממש חמוד, השמלה והנעלים משתלבים יפה מאד. בהצלחה בקריירה החדשה ובכל הראיונות שאת נאלצת לעבור. מה הם לא רואים שאת משהו מיוחד??? אוהבת עד בלי די, חנה

  השבמחק
 4. מירי- תודה אהובתי. אכן הארכתי את השמלה עם בד דומה שקניתי, כל הכבוד על תשומת הלב לפרטים הקטנים..נשיקות
  אושרת- כמובן...
  חנהלה- איזו הגדרה מקצועית... למדתי משהו חדש. תודה רבה על התמיכה והעידוד, זה תהליך לא פשוט לשנות קריירה וצריך הרבה כוחות עבורו.תחזיקי לי אצבעות.

  השבמחק
 5. היי לירז, כמובן שאני מחזיקה לך אצבעות ו"מזמינה" שתמצאי את הג'וב המיוחל ב"ה. אני מחכה בכיליון עינים לפוסט על האופרה. נשיקות, חנה

  השבמחק